☆ Heaven of Fantasy ☆
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Frozen evolution;;

Go down 
SzerzőÜzenet
Charlotte Petrova
Ember
Ember
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 15.
Age : 38
Tartózkodási hely : New York -Havering

Frozen evolution;; Empty
TémanyitásTárgy: Frozen evolution;;   Frozen evolution;; EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 8:10 am



"Ott sétáltam az esőben és azon rágódtam, vajon tényleg mindent a sors irányít e, vagy nekünk embereknek (vagy más lényeknek) van a kezében az alteregók közül választás joga. Csak annyit tudhattam biztosan, hogy rajtam is múlt az ami történt. Ami a legjobban meglepő, hogy a kezdetekhez képest teljesen belenyugodtam a változásokba. Pedig szörnyen nehéz volt, de mégsem csinálnék másként semmit, ha megtehetném. Főleg mert Őt megismerhettem. Amin az utóbbi időben keresztül mentem, az korántsem nevezhető normálisnak vagy éppen szokásosnak. De ebben a világban már szinte semmi sem lep meg..."

Az emberek már oly' régóta vágytak dolgokra, ezek közül a halhatatlanság volt az, amit tán a legjobban el szerettek volna érni. Hát meg is kapták, de... Utólag már ők is fogják a fejüket, mily' ostobák voltak. Mindhiába! Ami már megtörtént, nem lehet visszacsinálni. Négy helyszín, négy különböző kutatócsoport - mindennek a kezdete.

Ebben a világban különleges lények várnak Rád. A vámpírok, alakváltók mellett, itt más furcsaságokkal is találkozhatsz. Fedezd fel magadnak a sötéteket és a fehéreket is!
Vissza az elejére Go down
http://heavenoffantasy.vampire-legend.com
 
Frozen evolution;;
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
☆ Heaven of Fantasy ☆ :: Társalgó :: Társoldalak-
Ugrás: