☆ Heaven of Fantasy ☆
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Az igaz barát, nem iszik a barátjából...

Go down 
SzerzőÜzenet
Charlotte Petrova
Ember
Ember
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 15.
Age : 38
Tartózkodási hely : New York -Havering

Az igaz barát, nem iszik a barátjából... Empty
TémanyitásTárgy: Az igaz barát, nem iszik a barátjából...   Az igaz barát, nem iszik a barátjából... EmptySzomb. Jún. 19, 2010 6:01 pm

Az igaz barát, nem iszik a barátjából... Wsrc54


weakness in the blood RPG


Unod már Bella állandó hisztijeit? Jacob már hidegen hagy és Alice jövőbelátó képessége sem csigáz fel? Az a sok ostoba hadonászás egyszerű botokkal, undorító kígyófejű gonosz ürgék és beszélő süvegek... a Harry Pottert is unod, nem de?

"Sziasztok, Sookie Stackhouse vagyok, egy egyszerű pincérnő, itt Bon Tempsban. Tudjátok... a Merlott's-ban. Biztosan láttatok már, hiszen nálunk mindenki megfordul. Szinte az egész város ide jár. Szeretek napozni, szeretem a nagymamámat, a bátyámat és a kollégáim egy részét. Sőt, azon kevesek közé tartozok, akik bírják a főnöküket, leszámítva azt, hogy az fülig beléjük van esve. Jah és mellékesen Sam, egy alakváltó. Hát igen... én is jó helyre csöppentem. Én mások gondolatait hallom, Sam alakváltó, a pasim, Bill, akinek különös módon nem hallom a gondolatait, egy vámpír. A legtöbben gyogyósnak neveznek. Én ezt csak mázlinak hívom. "

Ha szabadságra vágysz. Ha már minden idegszálad rongyosra tépődött. Ha már meguntad, hogy a vámpírok megölik az embereket egy-egy táplálkozásuk alkalmával. Ha minden vágyad, hogy benézzhess egy vámpír-klubba és netán valamelyikkel ágyba is feküdhess.

Akkor gyere hozzánk. Hozzánk, ahol a vámpírok szintetikus véren élnek, ahol a vámpírok a társadalom elismert tagjai, ahol a vámpírok kiharcolták szabadságukat, ahol nemhogy vannak +18-as topicok, hanem csak azokat találtok és ahol mindenki csak téged vár!

Charlaine Harris True Blood kötetei alapján.



TRUE BLOOD RPG
INNI ÉS ÉLNI HAGYNI
Vissza az elejére Go down
http://heavenoffantasy.vampire-legend.com
 
Az igaz barát, nem iszik a barátjából...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
☆ Heaven of Fantasy ☆ :: Társalgó :: Társoldalak-
Ugrás: